Haber

Kaftancıoğlu’nun Tarihi Sure Devi Erdoğan Afişine Asılan Yanıtı: “İtirazlarımızı yapacağız. Hukuka aykırı hareket etmezlerse ne yapacağız…

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul’da tarihi bir duvara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dev posterinin asılmasına tepki gösterdi. Kaftancıoğlu, “Hukuk bilmiyorlar, biz biliyoruz. Bunları ifşa edelim, yetkilileri görevlerini yapmaya davet edelim. Tabii itirazlarımızı yapıyoruz, yapacağız. Usulsüz hareket etmezlerse ne yapacağımızı da biliyoruz. kanuna uygun.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden cumhurbaşkanı seçilmek için Millet İttifakı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet Partisi adayı Muharrem İnce ve Ata İttifakı Adayı Sinan Oğan ile yarıştığı dev afiş, İstanbul Ayvansaray’da tarihi bir duvara asıldı.

Görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu tepki gösterdi:

“Hukuk bilmiyorlar, biliyoruz. Bunu ifşa edelim, görevlileri göreve davet edelim. 14 Mayıs’tan sonra zaten görevini yapmayan partizan kamu görevlisine rastlamazsınız! Yasaya göre İstanbul Hazine ile ilgili duvarların açılması yasak! İtirazlarımızı yapıyoruz, yapacağız.” Hukuka uygun hareket etmezlerse biz ne yapacağımızı da biliyoruz! 31 Mart’tan önce bu filmleri çok izledik. Sinemanın sonunu hepimiz biliyoruz.”

Kaynak: ANKA / Günümüz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu