Haber

Bakan Karaismailoğlu deprem bölgesini ziyaret etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerden etkilenen Kahramanmaraş merkezli Malatya’yı ziyaret etti.

Kente gelen Karaismailoğlu, önce Malatya Şeker Fabrikası’nın çadır kentini ziyaret etti. Burada çocuklara ikramlarda bulunan Karaismailoğlu, çadırlara girerek depremzedelerle bir süre sohbet etti. Vatandaşların durumunu soran Karaismailoğlu, daha sonra Malatya Garı önünde vatandaşlarla toplantı yaparak taleplerini dinledi.

Akçadağ ilçesindeki Akçadağ Kriz Merkezi ile ziyaretlerini sürdüren Karaismailoğlu, yetkililerden bilgi aldı. Esnafını da ziyaret eden Karaismailoğlu, kıyafet almak için giyim mağazasına gelen yaşlı kadına etek ve kazak ikram etti.

Askerin erzak dağıtım noktasını da ziyaret eden Karaismailoğlu, bir kahvehanede sohbet ettiği vatandaşlara yapılan çalışmaları anlattı.

Karaismailoğlu’na Malatya Valisi Hulusi Şahin, AK Parti Malatya milletvekilleri Bülent Tüfenkci ve Öznur Çalık ile Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan eşlik etti.

haber-kizilcahamam.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu