Haber

Erdoğan Destici görüşmesi… İlk turda kazanacağız

ANKARA (İGFA) –Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’yi ziyaret etmek üzere saat 14.00 sıralarında BBP Genel Merkezi’ne geldi.

Destici, Erdoğan’ı BBP Genel Müdürlük binası önünde karşıladı. İki lider basın mensuplarına birlikte poz verdikten sonra görüşme için parti binasına geçti.

İki liderin görüşmesi yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Destici görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu. Destici’nin açıklamaları şöyle…

“Cumhur İttifakı’nı oluşturan partileri ziyaret ediyorum. Kendilerine ve heyetlerine şükranlarımı sunuyorum. Faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Öncelikli konumuz deprem bölgesiydi. Çalışmaları, faaliyetleri konuştuk, paylaşımlarda bulunduk. Kendi faaliyetlerini, çalışmalarını ve sahada gördüklerini.Kendi izlenimlerini de bizimle paylaştı.Ortak ziyaretlerimizBölge ziyaretlerimiz devam edecek.Bölgede depremzede olan kardeşlerimizin barınma ihtiyaçları karşılandı. Gıda,giyecek ve sağlık sıkıntısı yoktur.Tüm kurumlarımız çalışmalarına devam etmektedir.

İkinci gündem maddemiz de seçime giderken birçok dairemizin talepleri var. BBP olarak milletin sesiyiz. EYT’lilerin sesi olduk, 3600 ek gösterge bekleyen kardeşlerimizin sesi olduk, taşeronların sesi olduk; Şu anda yine mağduriyet yaşadığını söyleyenlerin talepleri var.

https://twitter.com/bbpgeneralmerkez/status/1641058963549478913

akseki-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu